Porozumění fantasy fotbalovému hadovi a aukční koncepty

Martin Lord

Fantasy fotbal nabízí dva základní typy návrhů: návrh hada a návrh aukce. Pokud jsi nový fantasy fotbal nebo se nechcete příliš časově angažovat, měli byste hrát v hadí lize. Pokud jste zkušený hráč nebo jen vášnivý fotbalový fanoušek, můžete uvítat výzvu aukčního konceptu.

Co je to hadí návrh?

Návrh hada je rozdělen na kola - jedno kolo pro každé dostupné místo na soupisce každého týmu. Pokud má vaše liga například 15členné soupisky, váš koncept bude mít 15 kol.ESPN nabízí následující Snake Draft Demo screenshot :

mohu čůrat po použití monistat 7

Demonstrace hada

Strategie návrhu fantasy fotbalového hada

V hadím draftu má každý kouzelník fantasy v každém kole jeden výběr. Každý tým si vybere v prvním kole na základě předem stanoveného pořadí. Když skončí první kolo, tým, který si vybral první v prvním kole, vybere jako první ve druhém kole - jinými slovy, koncept se hadí zpět na sebe. Tým, který měl první výběr v prvním kole, má nyní poslední výběr ve druhém kole a první výběr ve třetím kole.

Fantasy fotbalové návrhy hadů se běžně používají, protože umožňují spravedlivý a vyvážený návrh. Bylo by nespravedlivé, kdyby tým s prvním celkovým výběrem mohl v každém kole zvolit první!

Klíčem k vybudování dobrého týmu v hadím draftu je příprava na základě vaší pozice v draftu. Pokud získáte dřívější výběr, máte šanci vypracovat jeden z největších cvočků v NFL. Pokud si vyberete později, dostanete spíše dva nejlepší hráče z celkového počtu 15, než jen jednoho elitního hráče. Ať tak či onak, můžete vyhrát fantasy ligu tím, že budete dobře draftovat, bez ohledu na vaši pozici v draftu.

Pochopení čísla vašeho konceptu je také neocenitelné pro vaši strategii konceptu. Pokud drafujete na začátku nebo na konci každého kola, budete mít po sobě jdoucí tipy. To znamená, že musíte pochopit, kteří hráči a pozice jsou nejcennější, protože váš další výběr už dlouho nebude! Pokud máte trsátko uprostřed draftu, jsou trsátka rovnoměrněji rozložena.

Následující text ukazuje, jaké tipy byste měli v hadím draftu s 12 týmy a 15 koly. Všimněte si, že v tomto draftu bude celkem 180 tipů.

dávka makrobidu pro uti

Objednávka výběru hadího návrhu

je kyselina listová pro vás dobrá

Všimněte si, jak tým 12 vybere naposledy v prvním kole, ale nejprve ve druhém kole. Takto se provádí hadí tah. Pokud znáte své číslo draftu a jste v lize 12 týmů, výše uvedená tabulka vám řekne přesná čísla draftu, která máte během prvních 15 kol.

Například tým 1 by měl následující tipy: 1, 24, 25, 48, 49, 72, 73, 96, 97, 120, 121, 144, 145, 168 a 169.

Co je to aukční koncept?

Koncept aukce fantasy funguje podobně jako aukce na eBay, kromě toho, že dražíte spíše na hráče NFL než na starožitnosti nebo gadgety. V návrh aukce, každému hráči NFL je přiřazena jednotková hodnota a každý fantasy tým má jednotkový rozpočet; každý tým musí splnit své požadavky na soupisku, aniž by překročil rozpočet.

Demonstrační koncept aukce

Strategie návrhu fotbalové aukce fantasy

Za hráče můžete dražit tolik, kolik chcete, pokud vám zbude ještě dostatek jednotek k dokončení zbytku soupisky.

Například pokud máte k naplnění soupisku pro 20 hráčů a rozpočet 200 jednotek, maximum, které byste mohli nabídnout za svého prvního hráče, je 181 jednotek, což vám ponechá 1 jednotku na hráče za zbývajících 19 slotů. To by však také zanechalo váš fantasy tým ve velkých potížích!

Aukční koncept má stále kola - počet kol odráží počet bodů na soupisce - ale místo toho, abyste na kole přiřadili hráče, dáte hráče do aukčního bloku a zahájíte dražení ve výši dle vašeho výběru .

Pokud vás žádný jiný tým nepřekročí, hráč, kterého postavíte, je váš. Pokud jiný tým učiní nabídku, nabízení pokračuje, dokud žádný tým nepřekročí nejvyšší aktuální nabídku; hráč je oceněn dražitelem s nejvyšší nabídkou. Každý trenér může nominovat jednoho hráče na kolo; tento proces pokračuje, dokud nejsou vyplněny všechny seznamy.

Pochopení správné hodnoty každého hráče je pro vaši strategii konceptu aukce zásadní. Musíte také být schopni předpovědět, jak si ostatní trenéři váží hráčů. Jde o rozpočet. Co jste ochotni utratit za získání pražce, o které si myslíte, že má vysokou hodnotu? Dokážete dostat tohoto hráče za levnější cenu? Všechny tyto otázky a úvahy je třeba promyslet, abyste mohli se svým jednotkovým rozpočtem vytvořit nejlepší tým!

dávka difenhydraminu na spánek