Teplé biomy v Minecraftu

Autor: Jesse Stay, Thomas Stay, Jacob Cordeiro

Teplé biomy jsou mnohem teplejší než většina biomů. Teplé biomy mají obvykle více pouště a méně vody než většina biomů. Očekávejte, že v těchto biomech budete mít dobré zásoby vody, abyste byli hydratovaní. Zde je popis teplých biomů:1Poušť

Tento obtížný biom se skládá z písečných dun, pískovce a smrtících kaktusů. Na okrajích občas roste cukrová třtina. Tady se neobjevují žádné pasivní davy. Jedinou výhodou tohoto biomu jsou pouštní chrámy, pouštní vesnice a pouštní studny.Pouštní biome je téměř nemožné přežít, pokud tam začíná vaše hra.

dvaDesert M

Tato variace má malou oázu vody, která umožňuje růst cukrové třtiny.

3Savana

Tento bez dešťový biome nabízí rovnou, vysokou trávu s arkádovými stromy, ovcemi, kravami a vesnicemi. Stejně jako biome v rovinách je to jediné další místo, kde můžete přirozeně najít koně.

4Savanna M.

Hory dosahují nad mraky na nejvyšší úroveň, kterou jejich svět ve hře umožňuje (bez použití zesíleného typu světa, který můžete nastavit před spuštěním Minecraftu, abyste mohli manipulovat s velikostí hor). Jeho povrch zdobí spousta vysokých stromů arcadia a vysoká tráva a úchvatné vrcholy.tableta ondansetron 8 mg

5Stůl

Tento extrémně vzácný biome nabízí červený písek, tvrzený jíl, červený pískovec, příležitostné kaktusy a šest barev mořené hlíny. Malé kaluže vody se nacházejí ve všech variacích biomy Mesa.6Stůl (Bryce)

Tato variace biomu Mesa podobná poušti nabízí spirálově tvrzené hliněné sloupy podobné kapucím v Bryce Canyonu v Utahu (od kterého čerpá své jméno). Obrázek ukazuje, jak vypadá Mesa (Bryce).

7Tabulka plató

Tento biome se vyznačuje svými plochými vrcholy. V tomto případě jsou kopce červenou tvrzenou hlínou mesy.

8Tabulka Plateau F.

Mesa Plateau F má ploché kopce, ale pokrytou vrstvu špíny a trávy a na ní roste několik krátkých stromů (téměř jako savana).

9Mesa Plateau M

Tato variace nabízí strmější útesy a delší ploché plochy.

10Plošina Mesa F M

Tato varianta savany nabízí neuvěřitelně vysoké travní porosty, ploché hory, často dosahující světového výškového limitu.

jedenáctPeklo

Více obyčejně nazvaný Nether, tento biome je vytvořen ve hře; přirozeně se tam nerodí. Obsahuje řeky lávy, je obklopen skalním podložím a vyznačuje se velkým množstvím netherrack a nether quartz, stejně jako nether bradavice.

Tento biome je jediným domovem požárů, chřadnoucích koster, zombie prasat, příšer a magmatických kostek. Glowstone a písek duše se také nacházejí zde. Mnoho podsvětí se nachází v podsvětí.