Co je Microsoft 365 Business?

Autor: Jennifer Reed, Siddhu Reed

Co je Microsoft 365 Business? Je to odpověď společnosti Microsoft na produktivitu podnikání. Baby boomers (1946–1964), Gen X (1965–1979), Gen Y (Millennials, 1980–1994) a nyní Gen Z (Centennials, 1995–2012) jsou čtyři kulturní generace, které nyní konvergují na pracovišti. Pokud si myslíte, že stačí mít přístup cookie-cutter pro zvýšení produktivity na pracovišti, zamyslete se znovu.Zvaž toto. Baby boomers vyrostl v době prosperity a vidí práci jako kariéru 9 až 5 až do důchodu. Gen Xers má naopak nejvyšší úroveň vzdělání v USA, viděl pád berlínské zdi a tragédii náměstí Nebeského klidu a vidí práci jako smlouvu - jen práci. Tisíciletí vyrostli doma s počítačem a počátečními fázemi internetu. Nejlépe se jim daří ve flexibilním uspořádání práce a do roku 2020 budou představovat 50 procent pracovní síly. Centennials jsou multitaskingové ďáblové, super propojené děti, které mohou při budování webu a Snapchattingu s přítelem řešit problémy s mobilním telefonem baby boomu.S tak rozmanitou pracovní silou a různými pracovními styly musí podniky najít způsob, jak zajistit flexibilní a produktivní pracovní prostředí a zároveň zajistit soukromí a zabezpečení dat. Nejlepším způsobem, jak tuto výzvu vyřešit, je přijmout cloudové technologie a přijmout obchodní strategii pro provoz zabezpečeného a produktivního podniku. Zadejte Microsoft 365 Business.

Uvědomte si hodnotu Microsoft 365 Business

Přineste si vlastní zařízení (BYOD), touchdownové stanice, cíle založené na výsledcích versus na procesy, flexibilní pracovní ujednání a zabezpečení a správa dat jsou jen některé z frází, které dnes v práci slyšíte. Jak se podniky přesouvají od přístupu staré školy k modernímu pracovišti, nemusí utrácet spoustu peněz a obstarávat několik řešení od různých prodejců.Microsoft 365 Business je kompletní, inteligentní a bezpečné řešení dodávané prostřednictvím cloudu, které zaměstnancům umožňuje produktivitu s nástroji vytvořenými pro týmovou práci, ale navrženými tak, aby vyhovovaly individuálním pracovním stylům. S jedním předplatným získá zaměstnanec komplexní sadu nástrojů pro produktivitu, zabezpečení a správu zařízení, která nevyžaduje implementaci nákladných konzultantů a vysoce vyškolených systémových inženýrů.

Tento obrázek poskytuje srovnání na vysoké úrovni mezi několika samostatnými řešeními ve srovnání s dodávaným řešením Microsoft 365 Business. Je zřejmé, že malé a střední podniky mohou těžit z nákladově efektivního, zjednodušeného a integrovaného řešení, které Microsoft 365 Business nabízí.

Možnosti předplatného Microsoft 365 Business

Samostatná řešení versus Microsoft 365 Business.Podpora týmové práce u různých zaměstnanců pomocí Office 365

Všichni pracujeme odlišně a máme vlastní preferovanou metodu pro komunikaci a spolupráci. V týmu se zastoupením všech čtyř kulturních generací byste mohli skončit u někoho, kdo upřednostňuje telefonní hovory, u jiného, ​​který upřednostňuje e-mail, u někoho jiného, ​​kdo si myslí, že cokoli jiného než okamžitých zpráv je chromé, a ještě u jiného člena týmu, který komunikuje hlavně s emojis a kancelářské memy.

Naštěstí pro vás má Microsoft 365 Business způsob, jak spojit všechny tyto lidi s univerzální sadou nástrojů pro spolupráci: Office 365 .

Office 365 přichází se čtyřmi hlavními úlohami nebo službami:

  • Výměna online umožňuje e-mail, kalendář, úkoly, žurnálování a další. Má integrovanou inteligenci, která chrání uživatele před phishingem, spoofingem atd.
  • SharePoint Online poskytuje online úložiště s integrovanými funkcemi pro spoluvytváření a ochranu dat v reálném čase. OneDrive pro firmy je součástí tohoto pracovního vytížení.
  • Microsoft Teams (brzy nahradí Skype pro firmy) slouží jako centrum digitální spolupráce pro online schůzky, webové konference, rychlé zasílání zpráv a další.
  • Office ProPlus zahrnuje známé desktopové aplikace Office: Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote a Access.

Kromě těchto klíčových pracovních zátěží zahrnuje Office 365 nástroje pro produktivitu a zabezpečení, které se bezproblémově integrují do celé sady služeb. Následuje částečný seznam služeb zahrnutých v Office 365:

  • Ponořte se a Yammer vám pomůže určit lidi ve vaší organizaci s určitými odbornými znalostmi.
  • Skupiny Office 365 automaticky dává členům týmu sdílenou poštovní schránku, složku se soubory a poznámkový blok.
  • StaffHub je řešení maloobchodního obchodu pro správu plánů směn pro pracovníky nebo spolupracovníky, které jim umožňuje sdílet soubory, vyměňovat plány a připojovat se k podnikovým prostředkům.
  • Proud je váš YouTube v práci. Můžete nahrávat a prohlížet videa, vytvářet kanály pro svůj tým a dokonce sledovat videa s přepisy a skrytými titulky.

Sestavit kompletní seznam služeb je náročné, protože Office 365 je nabídka softwaru jako služby (SaaS) a Microsoft neustále zavádí nové funkce. Mějte přehled o oznámeních od společnosti Microsoft týkajících se aktualizací služby. Tímto způsobem budete vědět o nových funkcích a budete připraveni na funkce naplánované na vyřazení nebo ukončení podpory.

Pokud vás zajímá, jak byste mohli všechny tyto služby využít, zvažte následující scénář. V kterýkoli daný den může zaměstnanec na moderním pracovišti pracovat chytřeji pomocí alespoň čtyř funkcí v Office 365.

spolupráce v Office 365

Jak moderní pracovníci spolupracují v Office 365.