Co je MyFitnessPal?

Autor: C. Michael Woodward, MPH, Abshier House

MyFitnessPal je jednou z nejpopulárnějších webových aplikací pro cvičení a fitness v sociálních médiích. MyFitnessPal (MFP) vám pomůže sledovat denní příjem jídla a nápojů a vypočítá pro vás všechny vaše živiny, kalorie a vitamíny. To vám umožní analyzovat vzorce a zjistit, co ve vaší stravě chybí nebo kde potřebujete trochu snížit.Multifunkční zařízení Zdravím blog je nabitý skvělými recepty, tréninky a spoustou tipů na zdraví a wellness. MyFitnessPal se také spojuje s mnoha populárními zařízeními pro sledování aktivity a mobilními aplikacemi, jako jsou Fitbit, Lumo Lift a Polar Loop. Tato zařízení mohou sledovat vaše kroky, spálené kalorie, aktivní čas a další.Kromě toho MyFitnessPal nabízí komunitní sekci podobnou Facebooku. Zde můžete najít a sledovat přátele, sdílet své tréninkové a jídelní deníky a získat motivaci, inspiraci a odpovědnost za svůj úkol.

Jedním z důvodů, proč je MyFitnessPal tak populární, je to, že je 100 procent zdarma! Žádné bezplatné zkoušky ani prémiová vydání s návnadou a přepínačem, žádný pane. Stačí vyřídit několik reklam a můžete vyrazit.topiramát 100 mg tab

image0.jpg

Zdroj: myfitnesspal .s

Sledujte své jídlo a výživu pomocí MyFitnessPal

Bez ohledu na vaše pohybové návyky je výživa primárním faktorem pro udržení zdravé hmotnosti. MFP to ví, a proto se hodně zaměřují na Potravinový deník. Jasně dali myšlenku do pohodlí, což je dobré, protože sledování podrobných informací o vašem jídle je v patosu opravdovou bolestí. Pokud jíte hodně balených nebo připravených jídel, váš život je jednoduchý - jednoduše naskenujte čárový kód a máte hotovo. Možná si to dokonce užijete.krém na zastavení růstu vlasů

image1.jpg

Zdroj: myfitnesspal.com

Odborníci na výživu se obecně shodují, že zdravá strava obsahuje rovnováhu asi 40 procent sacharidů, 30 procent bílkovin a 30 procent tuku v potravě. V mobilní aplikaci můžete na první pohled zobrazit souhrn své výživy za den nebo týden jako koláčový graf, který vám umožní rychle posoudit, jak dobře jste tento poměr dodrželi.

image2.jpg

Zdroj: myfitnesspal.com

Magický dovozce receptů MyFitnessPal

Nějaký velmi chytrý spisovatel kódu získává slzy od tohoto netrpělivého a líného typisty pro vývoj mé oblíbené funkce MyFitnessPal, dovozce receptů.

Přemýšlejte o tom: najdete skvělý recept online (nebo jinde), který chcete vyzkoušet, ale nejste si jisti, jak si jej zapsat do deníku. Chcete být věrní svému deníku výživy, ale recept vám takové informace neposkytne.

MFP na záchranu! Připojte adresu URL receptu (nebo zadejte přísady a celkové dávky) a klikněte na Importovat recept.

image3.jpg

Zdroj: myfitnesspal.com

Počkejte několik sekund a tady je ! Multifunkční tiskárna zhroutí některá data a vyplivne na obrazovku známá Nutriční fakta, která jste si na produktech zvykli vidět. Než na to zapomenete, můžete si jeho porci přihlásit přímo z této obrazovky! A teď je recept ve vaší databázi, takže už nikdy nebudete muset jít na všechny ty potíže.

image4.jpg

tri sprintec antikoncepce

Zdroj: myfitnesspal.com

Bez ohledu na to, jak skvělý nástroj je, neexistuje žádná kouzelná hůlka, pokud jde o cvičení a výživu. Stále musíte dělat práci, abyste dosáhli výsledků. Vypadněte tedy zpoza počítače a hýbejte se!